Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Kapedani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vijn k’to gango kapedan
Gjujn me ak 47
Vijn kto bossa general
Gjith modelet i kan krah

Nga do shkoni degjoni
Muziken ton festoni
Er qerimi kampioni
Muziken per ju e bon
Eri Qerimi
Publikimi: 13/03/2023
Muzika: Eri Qerimi
Teksti: Eri Qerimi
Orkestrimi: Eri Qerimi
Mix&Master: Eri Qerimi


Eri Qerimi - Kapedani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kapedani".
3. Video është e këngës "Kapedani", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0