Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Dilie (Feat. Erhan)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dridhe dine dilie
Belly belly dum tek
Dridhe dine dilie
Belly belly dum tek

Vaje vaje da vaje
Diamant per mua je
Lun e lun e bukur kce
Me ty ndjehem gentelman

Te kelipaja sa mangen
Bellydancer san mange
Eri erhan gilaven
Sare chaja dilaren

Dridhe dine dilie
Belly belly dum tek
Dridhe dine dilie
Belly belly dum tek

Jemi njishat jemi ne
Knojm per juve atmospher
Goca belin po e dredh
Eri erhan gentleman

E kelipaja sa mangen
Bellydancer san mange
Eri erhan gilaven
Sare chaja dilaren

Dridhe dine dilie
Belly belly dum tek
Dridhe dine dilie
Belly belly dum te
Eri Qerimi
Publikimi: 13/03/2023
Muzika: Eri Qerimi
Teksti: Eri Qerimi
Orkestrimi: Eri Qerimi
Mix&Master: Eri Qerimi


Eri Qerimi - Dilie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dilie".
3. Video është e këngës "Dilie", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0