Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Xhelozon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gjitha ti mi more
Falje zemres si kerkove
Premtove dashnin
Nuk ta fal un ty tradhtin

Dashnija jeme je vec ti
Dashnija jeme je vec
M’thoje m’thoje per cdo dit
M’thoje m’thoje per cdo dit

Se ti je arrogante
Je e bukur je sharmante
Xhelozon ti xhelozon ti
Mendje madhe ti
Eri Qerimi
Publikimi: 13/03/2023
Muzika: Eri Qerimi & Isai Najes
Teksti: Eri Qerimi
Orkestrimi: Eri Qerimi & Isai Najes
Mix & Master: Eri Qerimi


Eri Qerimi - Xhelozon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhelozon".
3. Video është e këngës "Xhelozon", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0