Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi & Landi Roko - Tap Tap Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tap tap jena bo tap
Tuj pi ganja nat per nat
Spat spat jena bo spat
C*c*ina nat per nat

Jam i dehur me raki
Po m’thojn shoket shko ne shpi
Si gangster Jam tuj pi
Eh m’duket vetja Ne colombi

Tap tap jena bo tap
Tuj pi ganja nat per nat
Spat spat jena bo spat
C*c*ina nat per nat

Mallin e shesim jo nuk e pim
Shkojn kamionat nji nga nji
Me shoqnin kesh tuj pi
Eh mbushet canta 400.000

Tap tap jena bo tap
Tuj pi ganja nat per nat
Spat spat jena bo spat
Coc*ina nat per nat
Eri Qerimi & Landi Roko
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/05/2023
Muzika: Eri Qerimi
Orkestrimi: Eri Qerimi
Mix: Eri Qerimi
Master: Samuel Kodra
Teksti: Nft Coco
Production: Coco MusicEri Qerimi & Landi Roko - Tap Tap
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tap Tap".
3. Video është e këngës "Tap Tap", por nuk këndohet nga Eri Qerimi & Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0