Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Barbie Tallava Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kukulla barbi buza
Adrenalina pom kap
Mega lluksi anemban
Jeta funit loka

AhLele lele lele
Tallavaja lelele
Canta plot kele
Kele kele kele
Kta po kcejn kta
po kcejn si modele
Stili tallava si
gangstere stere stere

Kukulla barbi buza
Adrenalina pom kap
Mega lluksi anemban
Jeta funit loka

Ah le le le le le
Vida loka kerkon leke
Ah le le le le le
Pije falas pi prej meje
E kta po kcejn
kta po kcejn si modele
Ah lele le le le
Femna jeme o gangstere

Kukulla barbi buza
Adrenalina pom kap
Mega lluksi anemban
Jeta funit loka
Eri Qerimi
Publikimi: 13/07/2023
Muzika: Eri Qerimi
Orkestrimi: Eri Qerimi
Video Produksioni: TheDirectorEXH
Mix: Eri Qerimi
Teksti: Nft Coco
Saxophonist: Silvio Vasili
Master: Samuel Kodra
Hair Make Up: Beauty By Senti
Barbershop: ManiEri Qerimi - Barbie Tallava
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Barbie Tallava".
3. Video është e këngës "Barbie Tallava", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0