A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Eri - Sexy Baby


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/11/2006

2006-11-17T00:00:00

Song from the album:

"A Me Do"

Participating in

Kënga Magjike 2006It's a long time that we try finding the lyrics to "Sexy Baby" sung by Eri.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Eri attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019