Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Ti Shkove

Ti shkove, por pas vetes le plot gjera qe te perkisnin.
Dhurata te hidhura dhe te embla.
Kujtimet e tua, endrrat tona, kenget, prekjet, puthjet, perqafimet
Nuk di c'te bej me to!!
Adresen tende nuk e kam!!

- poezi nga Erida Topi


Nuk ka akoma asnjë votë
Më shumë nga Erida Topi


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet