Erik Grainca
Erik Grainca

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Erik Grainca është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Shtator 2016, Erik Grainca merr pjesë në Diamond Fest 2016 me këngën "Ju Mësuese". Në Maj 2017, Erik Grainca merr pjesë në Diamond Fest 2017 me këngën "Kur Dikush Pret". Më datë 16 Dhjetor 2019, Erik publikon videoklipin "E Imja Shota". Më datë 3 Gusht 2020, Erik publikon videoklipin "So Sweet". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mc Beka. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production. Më datë 1 Nëntor 2020, Erik publikon...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0