Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik & Band - Premtimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  40

Dita ndal një lamtumirë e thamë pa fjalë neee
Ty s'të fal, si hije pas do mbetesh prapë
dhe s'do dëgjoj,
më emrin tënd të kthyer, në një çast që ne s'do ndajmë

2x
Je premtim që s'do mund të mbaj dot gjatë
Je moment,por që ndjen nderkohë më larg
Dhe sa herë të më thuash të dua do t'ndjej un do ndjej ty të ndjej por kam frikë të të kem s'do
mendoj ktë herë

Natënn dal që dhe dikush dikur të iku****
Heshtja zgjat për fjalët që ne i thamëë u kthyen prapë emrat tanë të shkruar në një libër qëëë s'do
ndaaaal

4x
Je premtim që s'do mund të mbaj dot gjatë
Je moment,por që ndjen nderkohë më larg
Dhe sa herë të më thuash të dua do t'ndjej un do ndjej ty të ndjej por kam frikë të të kem s'do
mendoj ktë herë


Ky tekst u dërgua nga ArtawalkerErik Lloshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/06/2012


Erik & Band - Premtimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Premtimi".
3. Video është e këngës "Premtimi", por nuk këndohet nga Erik & Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:


Komente 0