A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Erik & Band - Më Ndiq Në Faj


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  21

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/10/2012

2012-10-03T01:12:53

Lyrics:

Endrit Mumajesi


Te premtova ste bej keq edhe sot per ne jo sdo qash mos mendo se nuk te ndjej e kuptoj ne zemer sme mbaje jo mos u frikeso token ku po shkel jo dhe ti edhe zeri te rendon doren ti ma jep te qetesohem

ref
Me ndiq ne faj qe ta kuptosh paget qe le sdo i sherosh me ndiq ne faj vetem te mbaj ne kraht e mi zgjidh 1 humnere nuk te leshoj ne sy do shoh cfare perjeton dhe mos ki frik ne fund do gjesh ti dashurine

Nuk e di se cte frymezon te besh keq por dot nuk gjen force me beso ne cfar te them jam ai qe dikur te donte jo mos u frikeso token ku po shkel jo dhe ti edhe zeri te rendon doren ti ma jep te qetesohem

ref
Me ndiq ne faj qe ta kuptosh paget qe le sdo i sherosh me ndiq ne faj vetem te mbaj ne kraht e mi zgjidh 1 humnere nuk te leshoj ne sy do shoh cfare perjeton dhe mos ki frik ne fund do gjesh ti dashurine


Lyrics submited by :))))))))) ;)
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019