A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Erik Lloshi - Njeri Tjeter


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/06/2013

2013-06-09T00:00:00

Participating in

Top Fest 10


Nk dua te rri vetem
te ndihem njeri tj
..te harroj s'munda kurr un
ditet numeroj
dhimbja eshte njesoj..

me shtrengon
ti e ndjen qe i njejti nk jam
nk do te fal
me premton
ti e ndjen se njeri tj jam
mk do te ndaj!
Sa ndryshon nje njeri
kur e humb dashurin

ne zmr do te mbaj
nga frika se ms qaj
zfjohem me endreen tende
ditet numeroj
dhimbja eshte njesoj
zgjohem me endrren tende sot(2)

Ti harron
si nje puthje ty te zgjonte cdo dit
ti e harron..
ti harron
se kjo zmr do gjak te jetoj
ti e harron..

Ne zmr do te mbaj
nga frika se ms qaj
zgjohem me endrren tende
ditet numeroj
dhimbja eshte njesoj
zgjohem me endrren tende sot
..un jam aty
nk jam i njejti pa ty
..sjam i njeti u n pa ty!!
ditet numeroj
dhimbja eshte njesoj,
un jam aty
..nk jam i njejti pa ty..!


Lyrics submited by AleAlesia (v)
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019