Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erik Lloshi - Diku Te Kam Pare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diku Te Kam Pare".
3. Video është e këngës "Diku Te Kam Pare", por nuk këndohet nga Erik Lloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erik Lloshi - Diku Te Kam Pare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  94

Muzika & Orkestrimi:

Kledi Bahiti

Teksti:

Endrit Mumajesi

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2014

Komente

8 🔥

28/12/2014

2014-12-28T01:57:33+00:00Te fal pse nuk me zgjedh
Vetem per diçka me vjen keq
U deshem shume

Degjo bej çfare te them
Kupto se vetem dashurin
Kemi me ne

Dorzoj zemren qe dhe
Ti mua me dorzo zemren qe dhash
Por njeri tjetrit s'mund t'i themi ne
Diku te kam pare

Ref...
Te jemi bashke ne lendojme te tjere
Te jemi ndare ne me mire te vdes
Se te dua nuk me ndalon
As t'me duash nuk te ndaloj

Ti te lutem zemer mos qaj
Shko me to e ne shpirt me mbaj
Dridhet buza nuk do te shoh
Un do shkoj zemra s'me ndjek dot

Na than duaj dike
Jep jet ndryshe nuk jep asgje
Sot kundershtoj
Me vret s'e ke idene
Kur di se un jo kurr nuk jam
Tradhtuar nga ti

Dorzoj zemren qe dhe
Ti mua me dorzo zemren qe dhash
Por njeri tjetrit s'mund t'i themi ne
Diku te kam pare

Ref...x2
Te jemi bashke ne lendojme te tjere
Te jemi ndare ne me mire te vdes
Se te dua nuk me ndalon
As t'me duash nuk te ndaloj

Ti te lutem zemer mos qaj
Shko me to e ne shpirt me mbaj
Dridhet buza nuk do te shoh
Un do shkoj zemra s'me ndjek dot

Mos me thuaj harrome
Mos me thuaj harrome
Nuk te bindem dot jo o o
Nuk te bindem dot jo o o
Mos me thuaj harrom o o o

...

Dorzoj zemren qe dhe
Ti mua me dorzo zemren qe dhash
Por njeri tjetrit s'mund t'i themi ne
Diku te kam pare


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet