A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Erik Lloshi & Anxhela Peristeri - T'kam Bere Te Qash


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  36

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/10/2015

2015-10-26T17:44:04

See Also

Anxhela Peristeri

Music:

Kledi Bahiti

Lyrics:

Rozana Radi

Arrangement:

Threedots

Participating in

Kënga Magjike 2015


I mbytur ne nje cep te zemres une
E dehur ne nje cep te zemres ti
Si munda te ndryshoja une kaq shume
Per ty lendoj veten une
Mbeta vetem prap vetem une sot,
pa ty
Ne fund shishen e ktheva me fund, per ty
Ref
Pse kur u ndam nuk me pe ne sy?
Kush ishim ne a e di?
Pse kur u ndam flisja me shum per ty?
Sa here t'kam bo me qa dashuri
As kembet nuk te bejn te vish tek une
As gjunjet nuk me mbajn te vi tek ti
Si munda te te doja ty kaq shum?
Per ty humba veten une
Mbeta vetem prap vetem une sot,
pa ty
Ne fund shishen e ktheva me fund, per ty
Ref
Pse kur u ndam nuk me pe ne sy?
Kush ishim ne a e di?
Pse kur u ndam flisja me shum per ty?
Sa here t'kam bo me qa dashuri.....
Mbeta vetem prap vetem une sot,
pa ty
Ne fund shishen e ktheva me fund, per ty
Ref
Pse kur u ndam nuk me pe ne sy?
Kush ishim ne a e di?
Pse kur u ndam flisja me shum per ty?
Sa here t'kam bo me qa dashuri...
Sa here t'kam bo me qa dashuri...
Sa here t'kam bo me qa dashuri...

e-Cards (1)

2018-09-28 16:57:25
As këmbët nuk të bëjnë
të vish tek unë
As gjunjët nuk më mbajnë
të vi tek ti

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019