Live Video

Enrikson Lloshi - Sa E Veshtire Te Thuash Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/05/2004

2004-05-24T00:00:00

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa E Veshtire Te Thuash Te Dua" kënduar nga Enrikson Lloshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Enrikson Lloshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:

Më Shumë...