Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erik Lloshi - Te Gjeta Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Gjeta Ty".
3. Video është e këngës "Te Gjeta Ty", por nuk këndohet nga Erik Lloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erik Lloshi - Te Gjeta Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  36

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2016

Komente

Asnjë Koment

28/11/2016

2016-11-28T11:26:08+00:00Te kerkova une gjith jeten
Sonte te gjeta
Me besoo
Une jam aty kur ti je vetem
Se nuk du tjeter
TI je ajo
Jo syte me nuk ti ndaj(x2)
Mos harro se shpirtin ty ta fala
Zemer ti e di ne mendje te mbaja

REF.
Hajde zemer un per ty u ndala
Sa te du e dii aman ti e di
Mos harro se shpirtin ty ta fala
Zemer ti e di ne mendje te mbaja
Hajde zemer un per ty u ndala
Sa te du e di aman ti e di

Te kerkova un gjith jeten
Gjithmone ne vete do te mbaj
Asnjehere sdo te le vetem
Cdo dite me ke
Cdo dite te kam
Jo syte me nuk ti ndaj (x2)

REF.
Mos harro se shpirtin ty ta fala
Zemer ti e di ne mendje te mbaja
Hajde zemer un per ty u ndala
Sa te du e dii aman ti e di

Kartolina (2)

1
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet