Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Erik Lloshi & Altin Myftari - Moterza  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

25/07/2019

2019-07-25T18:00:00+00:00

Më Shumë Nga

Altin Myftari

Muzika & Teksti:

Gramoz KozeliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moterza" kënduar nga Erik Lloshi & Altin Myftari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Erik Lloshi & Altin Myftari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet