A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4
  • Residence:
  • Greqi 
BIOGRAFIA: Erika is a popular singer of Pop music. Në Nëntor 2006, Erika merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "S'e Di". Në Maj 2007, Jani & Erika marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Slow Slow". Në Maj 2008, Jani & Erika marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Busy". Në Maj 2009, Roy merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Le Ta Ndezim", në bashkëpunim me Erika. Më datë 27 Shkurt 2016, Erika publikon videoklipin "Nje Si Mu". Më datë 21 Tetor 2016, Erika publikon videoklipin "Shake...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Erisa Dragoshi

Liridona Sinani (Dona)

Viki

Kristela Gjoka

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Jona Koleci

Juna Manaj

Bora Fera

Blerina Osaj

Anisa Dervina


Tags: Erika, Erika Rustemi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019