Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erika Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
Erika Ahmeti është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lyra Basha

Aulona Deshishku

Shejla Sylejmani

Blorentina Morina

Doruntina Shabani

Aulona Krasniqi

Vesa Kiseri

Nea Hamza

Diona Vishaj

Xhesuida

Tags: Erika Ahmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet