Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erika - S'e Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'e Di" kënduar nga Erika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sahit Vata - S'e Di

Se di , se di , pse vuaj unë
Se di , se di , pse t’tdu kaq shumë
Se di , se di , pse vuaj unë
Se di , se di , pse t’tdu kaq shumë

Ti se njeh më vetën
Mu ma ndryshove jetë
Çdo gjë është e tepert
Kom bo ma shumë se vepër

Kurgjo so njejt
Se vetë ke desht
Me prish ti krejt
Kurgjo kurr sja paska vlejtë

A na na na , me hile po ma bon ti
A na na na zemra je ka ndan tii .

Ref.

Matilda Shushari - S'e Di

Njesoj vjen prane
Me zgjon cdo nate
Ta ndjej ty prekjen
Duke ditur se ne enderr jam
Une e di qe do gaboj
dhe me ty...me ty do flej.

REF.
A duhet ti them ndjenjes jo
Kur po te dua ty njesoj
Duke ditur qe s'kam faj
Se nuk jemi me bashke
A duhet ti them zemres po
E ta pranoj vertete ato cfare ndiej
Kur ti jo s'e di
Se per ty une po jetoj.

Nuk pi, nuk ha por di te qaj
E lehte per mua
Duke ditur se nje zemer kam
Une e di qe do gaboj
Dhe me ty...me ty do flej.

Se kuptoj sa dua une
Fjalet jo nuk thone aq shume
Thjesht une do te mbaj ty
Ne boten qe e kam!!!

REF...

Joe Artid Fejzo - S'e Di

Ja tek largohesh, me syte nga Hena
E asnje fjale me shume jo, Ti nuk fole
Duke buzeqeshur, Lotin e fshehe
Dhe vetem doren zgjate ti ne heshtje

Nga pas po le ndjenjat e mia,
ne rrugen time me nuk do ndalosh
po le nga pas ndjenjat e mia
melodi zemre jo s'do me kerkosh…….

Tek endem vetem, e te mendoj
E Hen'e zbehte nis e lodron me mua
E mendj'e dehur, dhe syr'i etur
Ngado, kudo kerkon ate qe dua..

Dhe dor'e dridhur permbi floke
Me ndrojtje zgjatet te takoje
Por era me rreshqet si enderr
Dhe zemra ben per te ndaloje ….. Je TI

**
Perse mes melodise, un veten le te lire
Te enderroj puthjet e tua….
Ndofta edhe gaboj, zemren te ta dhuroj
Te jem me ty, vetem per Ty,…
Dhe ti me buzeqesh, e s'di perse vuaj,… Je TI

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 17/11/2006
Festivali: Kënga Magjike 2006
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori MumajesiMë Shumë Këngë Nga Erika Ndreaj:


Komente mbi këtë këngëErika - S'e Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'e Di".
3. Video është e këngës "S'e Di", por nuk këndohet nga Erika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.