Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Erika - Shake  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/10/2016

2016-10-21T20:52:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shake" kënduar nga Erika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Erika i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fjolla Morina. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Yeah Yeah Yeah...
Shake Shake shake...

[Fjolla Morina]
Sonte kom dal veq per qef
Me diamanta krejt jom vesh
Se e kom jeten e shtrejnt
Kur une dal ti bjen me flejt

Po du me dal prej kontrolles
E Mos ja prishni qefin fjolles
Kurre si ngoj fjallt e botes
E kom shoqnin prej ma tfortes

Twerk baby twerk
Just let me twerk
Twerk baby twerk
Just wanna twerk

Sot kom dal veq me shake
I wann make you smart

Yeah yeah yeah yeaah
I wanna see youre squad
Yeah yeah yeah
Just wanna See youre squad

Shake Shake shake...

[Blasta]
Do sa pi xhes shakeit
Nisen Po ndalen Pi nxehtit
Po mi ndrron ngyrat si filterat e snapit
Pi dridh temelet e shtetit
Just how you twerk it and work it baby
Menen ma ke marr mu edhe vetit

Kallzom ka je kon ma heret qe nuk jena pa na
Kallzom ka je kon ma heret qysh nuk jena pa na

Mamamama wanna see you lose controll
Mamamama drop it down on the floor

[Fjolla Morina]
Yeah yeah yeah
I wanna See youre squad
Yeah yeah yeah
Just wanna See youre squad 2x
Shake Shake shake...Më Shumë Këngë Nga Erika:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet