A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Erika - Magnet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/12/2016

2016-12-06T18:48:09


It's a long time that we try finding the lyrics to "Magnet" sung by Erika.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Erika attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Metiz - Magnet

Ref2*
Ti mu ke ba si magnet
Kado qe po shkoj
Ose qa do qe menoj
Te ti sillna
Ti mu ke ba si magnet
Tlutna lem vet tlutna lem vet
Ma mire nihna

Vers 1

Spo mun me duru
E vrej qa po ban kur o fjala per mu aaaa
E njojt nuk ke ndrru
Njojt si hera e par kur u patem taku naaaaa

Ti mu ke ba mu ke ba si me kan magnet
Kudo qe je ose t' shoh te ti ikam met
Kudo qe shkon qa po ban tash ikum marr
Tash ikum marr vesh aaaaaa
E qka ka pas tash me ndash
Tash kur ty un t'kam pranu
Per neve dyve u fol
Skena ba gabim qe kena vazhdu

Ref2*

Ti mu ke ba si magnet
Kado qe po shkoj
Ose qa do qe menoj
Te ti sillna
Ti mu ke ba si magnet
Tlutna lem vet tlutna lem vet
Ma mire nihna

Vers2
Reptura

Dashni per ty kum pas vjet
Mshtohet ma shum si qdo vjet
Paty sedi qa baj mess
Menen tem je si qdo her
Histori mety un du me pas
Nuk shoh kurgja dhe ska shanc
1 vjet mety sa ni dekad
Met prek met puth edhe met dasht

Vers 2 vazhdim&kendim

Hala nuk po muj me kuptu
Ku je kan ku je kan ku je kan ti qather
E tash nuk po mun me besu
Ti qa ke than per ni fjal per ni fjal
Mu ke ba magnettttttt
E qka ka pas tash me ndodh
Tash kur ty un tkam pranu
Per neve dyve u fol
Skena ba gabim qe kena vazhdu

Ref2*

Ti mu ke ba si magnet
Kado qe po shkoj
Ose qa do qe menoj
Te ti sillna
Ti mu ke ba si magnet
Tlutna lem vet tlutna lem vet
Ma mire nihna

ma mir nihna-ma mir nihna

Anjeza Shahini - Magnet

Një milion njerëz i shoh
dalin në qytet me maska
do të festojnë
në këtë natë ata kërkojnë
zemra të tjera si një nate më parë njësoj

vetëm përplasem me ta
nuk më mbajnë dot këmbët
çmendurisht ritmi më merr

REFRENI:
Ka festë për ne
tërheq si një magnet
Kjo muzikë në gjithë qytetin
Ne do shijojmë momentin
Magnet për ne
festojmë si të jetë e fundit herë

Jam në mes, asnjë nuk njoh
po më kap paniku një çast dhe më lëshon
Një moment ndalem dhe shoh
sa e dehur jam nga era që më rrethon

Të gjithë po presin momentin të shuhen dritat
yjet të duken përreth

REFRENI:
Ka festë për ne
tërheq si një magnet
Kjo muzikë në gjithë qytetin
Ne do shijojmë momentin
Magnet për ne
festojmë si të jetë e fundit herë

Orgesa Zaimi - Magnet

Ashtu sikur rrufeja,
me drite ti na verbon.
Ti zbrite si nje engjell,
godite boten tone.
Tani e dime misionin tend,
si nje magnet ne gjak,
Ti na mashtron dhe na tundon,
Te enderrojme nga pak.
Ti je magnet,
te gjithe nen kembe i ke,
eshte e vertete,
godet si nje rrufe,
pasionet tona si nje
dallge lart i ngre,
ligj i vjeter me emrin gravitet.
Ti je magnet.

Ti erdhe te na japesh,
deshire per dashuri,
me flatra na tundove,
godite ne ndjesi.
Tani e dime misionin tend,
mister qe na rrethon
ketu mes nesh,
per ty s'ka vend,
je peng i baltes tone,

Ti je magnet,
te gjithe nen kembe i ke,
eshte e vertete,
godet si nje rrufe,
pasionet tona si nje
dallge e larte i ngre,
ligj i vjeter me emrin gravitet.
Ti je magnet.

Ne krahet e tua
nuk ka me drite.
Me gjak e qumesht
si mjalte pervelon,
fytyra qe ne endrra
vjen dhe na mundon.

Teksti: Agron TufaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019