A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erinda Neziri
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Erinda Neziri is a popular singer. Në Maj 2009, Erinda Neziri merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Dua Ta Di".

Në Maj 2010, Erinda Neziri merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Mendoj".

Në Nëntor 2010, Erinda Neziri merr pjesë në Kënga Magjike 2010 me këngën "Nuk E Dija".

Në vitin 2012, Erinda Neziri merr pjesë në X Factor Albania 1.

Në Dhjetor 2017, Erinda Neziri merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Kilometra Larg".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

X Factor Albania

(Contestant)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019