Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Erinda Neziri - Universiteti Mesdhetar (Kenga E Universitetit)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/10/2011

2011-10-16T08:51:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Universiteti Mesdhetar (Kenga E Universitetit)" kënduar nga Erinda Neziri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Erinda Neziri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Erinda Neziri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet