Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eriola Salihu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Eriola Salihu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Janar 2014, Eriola Salihu merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "1 Qershori"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edonisa Kelmendi

Elda Bunjaku

Anida Kadriu

Argjira Selimi

Ejona Heda

Endi Halimi

Klodiana Ramadani

Dua Karimani

Alejna Svarqa

Blenda Luzha

Tags: Eriola Salihu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet