Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erion Ajro - Nëna Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Prej dites se par
bashk kur kemi qar
ishe afer meje
kurr nuk jemi ndar

REF 2X

Prej ateher te du
qdo dit e me shum
e larg teje un
mund tjem veq ne gjum

REF2x

A e dini ju ken me shum e dua
A e dini ju kush smundet pa mua
A e dini ju kush eshte ajo grua
o nen sa te dua

Prej dites se par
bashk kur kemi qar
ishe afer meje
kurr nuk jemi ndar

REF2x

Prej ateher te du
qdo dit e me shum
e larg teje un
mund tjem veq ne gjum

REF3x

A e dini ju ken me shum e dua
A e dini ju kush smundet pa mua
A e dini ju kush eshte ajo grua
o nen sa te dua


Ky tekst u dërgua nga  leli2013Erion Ajro
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/11/2013


Erion Ajro - Nëna Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëna Ime".
3. Video është e këngës "Nëna Ime", por nuk këndohet nga Erion Ajro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erion Ajro:


Komente 0