Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erion Hoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Erion Hoti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Më datë 23 Qershor 2018, Erion Hoti publikon videoklipin "E Ki Dit Ti". Më datë 18 Shtator 2018, Erion Hoti publikon videoklipin "Në Trojet E Shqipëris". Muzika e këngës u punua nga Dritero Shaqiri, teksti u shkrua nga Dritero Shaqiri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Më datë 22 Tetor 2018, Erion Hoti publikon videoklipin "Peace And Love". Më datë 13 Korrik 2019, Erion Hoti & Shpat Kasapi publikojnë videoklipin "Chika". M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nuel Ramaj

Edi Bislimi

Genti Deçka

Gabriel Zaka

Arseldi Muça

Mergim Mazreku

Ralien

Albo 06

Fatmir Ademi

3MI

Tags: Erion Hoti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet