Official Video

Erion Hoti & Shpat Kasapi - Chika  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2019

2019-07-13T19:59:36

Më Shumë Nga

Shpat Kasapi

Muzika & Produksioni:

Big Deal Records
Shpat Kasapi:
(Latina)
Ajo, më shikonte zemër nuk e dita
Deri sa atë unë e pashë
Më shikonte disi me shumë stila aaa
Sa I bukur fustani pika pika
Që shkëlqen në sytë e mi
Chika po dukesh ti si Latina, Latina

Chika, për ty do bëja diçka
O Chika, je si zoje, si Latina
Për ty do bëja diçka
O Chika, chika
2x

Latina 3x

Erion Hoti:
Syn i keq mos t'paft
A muj me kon unë pjes e zemrën tane?
A e din se sa
Sa m'shikon ti frymën ma nal

A kishe mujt me dal sonte
Me ket nat e bukur
Dhe e di që je bukur
Shkon e vjen si flutur
Me mu, ça thu?
A don me vazhdu?
Se knaqesh ti bre, knaqesh ti bre
Smundem ndaj
Me shikimet e saj
E levizet si djal
Mos me shiko o zemër
Se muj me puthje, e zjarrt je
O hajde chika ajjj

Bashkë:
Chika, për ty do bëja diçka
O Chika, je si zoje, si Latina
Për ty do bëja diçka
O Chika, chika
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Erion Hoti: