Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erion Koxha

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Erion Koxha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Nëntor 2014, Erion Koxha & Era Koxha marrin pjesë në Bilbilat E Korabit 2014 me këngën "Syt E Nënës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erdin Hasani

Benjamin Crmjani

Drion Shaqiri

Malsor Abazi

Anes Rexhepi

Ehad Dula

Edi Smajli

Ardit Piraj

Erion Mamuti

Edi Zymberi

Tags: Erion Koxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet