Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eriosti

Eriosti
  • Emri i Vërtetë:
  • Eriost Ballushi
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
Këndon kryesisht: hip-hop

Eriosti është këngëtar. Në Maj 2004, Sabiani merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Je E Bukur Moj Shejtane", në bashkëpunim me Eriosti.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Ish-Anëtar i grupit

The Dreams

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0