Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eris Binaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  83
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Eris Binaku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 15 Shtator 2018, Eris Binaku publikon videoklipin "Pushimet". Më datë 22 Nëntor 2018, Eris Binaku publikon videoklipin "Urime Baca Adem". Më datë 9 Maj 2021, Eris Binaku publikon videoklipin "Plaka E Shkretetires"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Renato Sakica

Ylli Gexha

Venis Agaj

Dren Selmani

Molos Mucolli

Uran Ismaili

Ensar Baca

Dielli Veseli

Drion Shaqiri

Denis Prendi

Tags: Eris Binaku


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet