Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eris Binaku - Jeta Lamsh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Buzët që mkan puth po e puthin tjetrin shum gabim i ran as deti se lan kisha dasht me kon rren se kjo e vertet don mem çmend ska ma keq ska ma zi se rrejshum met puth rrejshum met than t'kom dashni
Jeta lamsh lamsh mu ka bo nuk po muj e spo di nfije me i ra me vazhdu a me u nda ndihmon zot qka me ba nuk po muj e spo di nfije me i ra me vazhdu a me u nda dihmon zot qka me ba...Edhe kryefortin dashnia e rrxon pa pik faji falje kerkon kisha dasht me kon rren se kjo e vertet don mem çmend ska ma keq ska ma zi se rrejshum met puth rrejshum met than tkom dashni Jeta Lamsh lamsh mu ka ba nuk po muj e spo di nfije me i ra me vazhdu a me u nda dihmon zot qka me ba nuk po muj e spo di nfije me i ra ndihmon zot qka me ba


Ky tekst u dërgua nga Eris BinakuEris Binaku
Publikimi: 30/07/2022


Eris Binaku - Jeta Lamsh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Lamsh".
3. Video është e këngës "Jeta Lamsh", por nuk këndohet nga Eris Binaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eris Binaku:


Komente 0