Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eris Ferizi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Eris Ferizi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 18 Maj 2021, Eris Ferizi publikon videoklipin "Hajde Me Shok Na Rrim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Eris Ferizi

Komente 0