A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erisa Dragoshi

Choose star rating

Rating:  3.6 / Votes cast:  13
BIOGRAFIA: Erisa Dragoshi is a popular singer of Pop music. Në Prill 2005, Erisa Dragoshi merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Endrra Ime". Në Prill 2006, Erisa Dragoshi merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Mikesha E Matures". Më datë 16 Shkurt 2012, Erisa Dragoshi publikon videoklipin "Dashuria S'eshte Veture", në bashkëpunim me A-g & Smoke Shaky. Më datë 9 Prill 2012, Erisa Dragoshi publikon videoklipin "Fanatiku". Më datë 2 Gusht 2014, Erisa Dragoshi publikon videoklipin "Marshalla". Më da...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Darla

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Kosovare Xhoni

Viki

Blerina Osaj

Jona Koleci

Samanta

Bora Fera

Liridona Sinani (Dona)

Anisa Dervina


Tags: Erisa Dragoshi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019