Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erisa Dragoshi - A Ke Dashni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

04/08/2018

2018-08-04T17:00:04+00:00A ke dashni per mu
Krejta ty ti dhash
Ike dhe mi more krejt
Se zemren ma thy
E ma sjena bashk
Shko kurr jo mos u kthe 2x.

A tkujtohet kur me the
Se ti gjysma ime je per mua je
Po premtimet ku i le
Un mendoj cdo nat kur fle

Se dashnia nuk esht falas
Un per ty jo kurr su nala
Moj dashni moj dashniii
Se di pse nis e qara
Sa her me del perpara
ne endder ti nuk e di

A ke dashni per mu
Krejta ty ti dhash
Ike dhe mi more krejt
Se zemren ma thy
E ma sjena bashk
Shko kurr jo mos u kthe 2x.

Nuk te shoh kur te kujtoj
Nuk te kam po ste harroj dot ste harroj
Nuk kam gjum si te mendoj
Se dashnia sot mbaroj

Se dashnia nuk esht falas
Un per ty jo kurr su nala
Moj dashni moj dashniii
Se di pse nis e qara
Sa her me del perpara
ne endder ti nuk e di

A ke dashni per mu
Krejta ty ti dhash
Ike dhe mi more krejt
Se zemren ma thy
E ma sjena bashk
Shko kurr jo mos u kthe 2x.


Ky tekst u dërgua nga anna
Më Shumë Këngë Nga Erisa Dragoshi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet