Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erixhen - Estrada Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Cmendim ki per noizy?
Ikona e repit ne Shqiperi,
U rritem me muziket e ti,
Stresi?
Real g legjenda repit
pa to ska se si
unikkatil atil?
Historia flet per to
lyriksat me te fort I ka bo
Duda i ggs?
E dua muzikn e ti
Kalojm PAk ke reperat e rinj?
Solo
Finem
Erdhen me benzin e zi
Il ghost reperi par
Ne Itali
Non ti lascio solo
Nga mbrapa me ki rsp g
Don Xhoni A e ke ni?
Kam ni
I vetmi reper qe so real g
Marini you no?
Varrosi ka thon
Vdiq Pop smoke
Krejt po e kopjoin
Free vinz Hb
Gjuiti me allti
Trupin e ka karamel
Tayna
Tu repovat
Me fort se
Matolale
S3vi Frenkli
Ju pershendesi
Buta S4mm
Gjithashtu.
Erixhen
Publikimi: 04/04/2023
Teksti: Erixhen
Mix & Master: Semlove


Erixhen - Estrada
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Estrada".
3. Video është e këngës "Estrada", por nuk këndohet nga Erixhen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erixhen:


Komente 0