Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Erjadi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Erjadi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 15 Maj 2017, Erjadi publikon videoklipin "Zemra Po Me Dhemb"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Jeton Rrudhani

Bestrim Sadikaj (Besi)

Tiron Alili

Labinot Ademi

Ismajl Rexha

Bekim Ademaj

Lindi Mehmeti

Leutrim Llozani

Shpend Kerleshi (Pena)

Artan Rexha


Tags: Erjadi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet