Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erjon Beci - Ne Enderren Time

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Enderren Time".
3. Video është e këngës "Ne Enderren Time", por nuk këndohet nga Erjon Beci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erjon Beci - Ne Enderren Time  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7

Komente

Asnjë Koment

09/02/2010

2010-02-09T09:52:24+00:00Vjen tek un si nje fjal e pershperit aq leht dhe embel ne shpirtin tim te degjoj si nje lule aroma jote me pushton me freskon si nje foshnje buzqeshja jote mua me gezon me forcon dhe trishtimin tend ne zemer ndjej

Vjen tek un si nje zog dhe kendon aq leht dhe embel ne shpirtin tim un te ndegjoj si nje djell fytyra jote me buzqesh dhe me ngroh trupin yt si nje parfym me embelson me freskon dhe enderr me vjen tek unnn

e heshtur ti qendroo mu afroo eja afer meje me pran dua te qendroj te shijoj buzet e tua thell ne zemren time un ti fsheeehh

Te lutemmm ejaaaa tek unnnnnnnn te lutemmmm lotinn me sill ne endreeeeeeeeeen timeeeeeeeeee ti jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e vetmja realitet

Vjen tek un si nje zog dhe kendon aq leht dhe embel ne shpirtin tim un te ndegjoj si nje djell fytyra jote me buzqesh dhe me ngroh trupi yt si nje parfym me embelson me freskon dhe enderr vjen tek unnn

e heshtur ti qendroo mu afroo eja afer meje me pran dua te qendroj te shijoj buzet e tua thell ne endrren timme un ti fsheeehh

Te lutemmm ejaaaa tek unnnnnnnn te lutemmmm lotinn me sill ne endreeeeeeeeeen timeeeeeeeeee ti jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e vetmja realitet

Vjen tek un si nje fjal e pershperit aq leht dhe embel ne shpirtin tim un te degjoj vjen tek un ne endrren timeeee..


Më Shumë Këngë Nga Erjon Beci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet