Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erjon Beci - Mo' Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Bailando l'ritmo te-te-terere

Ndjeja veten time se dicka nuk po shkonte
Ndoshta pija nuk me bente te ndalem
Dikush ne skene kerkoi, dy vargje te kendoje
Atmosfera normale, u be krejt speciale

Syte me mbeten vetem tek ajo qe kendonte
Ze i bukur edhe shume lozonjare
Me dehu me nje bote imagjinare
Dhe vendosa nga vetmia te ndahem, te ndahem

(Ref 1) Mo-oo-oo
What is her name i want to know
She's "crasy" and i know
Somebody told me that her name is Mo'

I want to say hello
I want to be with you
And you'r gone love me so
Dhe nata na shko on the flor
Se di a e kisha me veten ne dore

Oren se kuptonim
Edhe fjalet po mbaronin
Vetem puthja do te ish ideale
Si ne filma, Ajo ngjante si nje aktore
Dhe e putha si te ishte normale, normale

Zemra ime rrihte si ne kohe te gjimnazit
Ajo me largoi nga bota reale
Qeshi me nje ze qe flet sa njemije fjale
Kur ne qiell, dhe dielli, filloj qe te dale

(Ref 2) Mo-oo-oo
What is her name i want to know
She's "crasy" and i know
Somebody told me that her name is Mo'

I want to say hello
I want to be with you
And you'r gone love me so
Dhe nata na shko on the flor
Se di a e kisha me veten ne dore

(Ura) Dritat e skenes u ulen
Te dy mbetem ne
Me syte e saj te medhenj me shikonte
E une doren pas flokeve ia shkova
Buzen ia preka
Belin fort ia shtrengova

Bailando l'ritmo te-te-terere

....She's "crasy" and i know
Somebody told me that her name is Mo'

I want to say hello
I want to be with you
And you'r gone love me so
Dhe nata na shko on the flor
Se di a e kisha me veten ne dore

Bailando l'ritmo te-te-terere....

Kompozoi & Orkestroi - Darko Dimitrov
Teksti - Erjon Beci & Big Basta
Erjon Beci
Publikimi: 01/10/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Erjon Beci & Big Basta
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Erjon Beci - Mo'
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mo'".
3. Video është e këngës "Mo'", por nuk këndohet nga Erjon Beci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erjon Beci:


Komente 0