A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erjon Korini

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Berat 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Erjon Korini is a popular singer of Pop music. Erion Korini eshte nje kengetar i mirnjohur nga Shqiperia. Ai mori pjese ne Fesitvale te ndryshme si Top Fest, Nota Fest, Polifest etj. Bashkepunimet e tij jane te shumta dhe nga keto mund te permendim kengen e pare me Rovena Stefen "Per nje te puthur" ne vitin 2003; Si dhe bashkepunimin me kengetaren Greta Koci ne vitin 2005. Në vitin 2001, Erjon Korini publikon albumin "Me Thuaj Po". Në Qershor 2002, Erjon Korini merr pjesë në PoliFest 20...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Gri (2011)

Falja Do Shpirt (2006)

Te Dashuruar (2005)

Me Thuaj Po (2001)


» Add A Song »

Kush Ka Faj
Nuk Meriton As Te Urrehesh
Vajzat
Lejla
Sëmundje Dashurie


Related Artists:

Klejvis Saliaj

Silver Metka

Erik Lloshi

Luiz Ejlli

Joni Aliraj

Kelly

Vlashent Sata

Berkan

Neki Emra

Metiz


Tags: Erjon Korini, Erion Korini

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019