Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Erjon Korini - Gri  (Feat. Vagabondi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Featuring

Vagabondi

Këngë e albumit:

"Mix Vol.1"

Këngë e albumit:

"Gri"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gri" kënduar nga Erjon Korini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Germs. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Pres te vi, te tregoj
kaloj permes, perralloj
dua ta takoj
qe te me degjoje
jooo deperton

Dicka shikoj, serish e jetoj
mendimet e vjetra mbaj ne xhep
cep i prishur, tarrace pa emer
ajo kalon, ajo kalon

heeej heeej heeej heeeej...

Ngadalesoj , te me vij
te me vij, ta prek
e perplas shikimin tim
e kerkoj , dua ta takoj

heeej,heeej,heeej,heeej...Më Shumë Këngë Nga Erjon Korini:

Më Shumë...