Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erkan Musliu - Je E Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Je e bukur, je e bukur si një lule ne pranver.
Je si fluter, je si fluter zemer t'kam per her.
Je e bukur, je e bukur si një lule ne pranver.
Je si fluter, je si fluter zemer t'kam per her.

Hajt kumanovare lumi un per ty
M'ka bekua zoti me ty bukuri.
Hajt kumanovare lumi un per ty
M'ka bekua zoti me ty bukuri.

Sa e dashur, sa e bukur osht jeta bash me ty.
Hajde zbashku moj dashnore ta qojm jeten lumturi.
Sa e dashur, sa e bukur osht jeta bash me ty.
Hajde zbashku moj dashnore ta qojm jeten lumturi.

Hajt kumanovare lumi un per ty
M'ka bekua zoti me ty bukuri.
Hajt kumanovare lumi un per ty
M'ka bekua zoti me ty bukuri.

Hajt kumanovare lumi un per ty
M'ka bekua zoti me ty bukuri.
Hajt kumanovare lumi un per ty
M'ka bekua zoti me ty bukuri.


Ky tekst u dërgua nga GREJKOC


Nuk kemi video për këtë këngë.
Erkan Musliu - Je E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je E Bukur".
3. Video është e këngës "Je E Bukur", por nuk këndohet nga Erkan Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erkan Musliu:


Komente 0