Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erkan Musliu - Merr Unazen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Ta dhash zemren ma ke mbyt mos marr vesh nat e dit morra nusen mem gèzu ti ket jet ma ke shkatrru edhe un kam njè shpirt jo nuk bèhem robi yt s'dua ligje pèr gjdo dit edhe un kam njè shpirt jo nuk bèhem robi yt s'dua ligjè pèr gjdo dit merr unazen edhe shko asnjè lot mos e lesho veq njè gjè bène pèr mu pergjithmon mem harru merr unazen edhe shko asnjè lot mos e lesho veq njè gjè bène pèr mu pergjithmon mem harru asnjè fjal asnjè rresht ti aspak nuk mè ke desht s'dua lutje pse nuk vlen dy her zemren sma gènjen edhe un kam njè shpirt jo nuk bèhem robi yt s'dua ligje pèr gjdo dit edhe un kam njè shpirt jo nuk bèhem robi yt s'dua ligjè pèr gjdo dit merr unazen edhe shko asnjè lot mos e lesho veq njè gjè bène pèr mu pergjithmon mem harru x2


Ky tekst u dërgua nga labinot ademi

Erkan Musliu - Merr Unazen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merr Unazen".
3. Video është e këngës "Merr Unazen", por nuk këndohet nga Erkan Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erkan Musliu:


Komente 0