Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erkan Musliu - Syt E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tradhtija qenka e ran ende zemra pa ndèrpre po qan un e humba dashurin dhe askush hallin nuk ma din dashuri me fjal ti mè paske fal sa gabova me ty qè kam dal syt e mi lotin se ndalin asnjè ket tradhti se fali syt e mi ti i verbove prej at dit kur shkove syt e mi lotin se ndalin asnjè ket tradhti se fali syt e mi ti i verbove prej at dit kur shkove sa her tè besova ty gabim tè lexova n'sy hija jote m'ka mashtru s'pate zemer pèr mem dashuru dashuri me fjal ti mè paske fal sa gabova me ty qè kam dal syt e mi lotin se ndalin asnjè ket tradhti se fali syt e mi ti i verbove prej at dit kur shkove syt e mi lotin se ndalin asnjè ket tradhti se fali syt e mi ti i verbove prej at dit kur shkove syt e mi lotin se ndalin asnjè ket tradhti se fali syt e mi ti i verbove prej at dit kur shkove syt e mi lotin se ndalin asnjè ket tradhti se fali syt e mi ti i verbove prej at dit kur shkove


Erkan Musliu - Syt E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syt E Mi".
3. Video është e këngës "Syt E Mi", por nuk këndohet nga Erkan Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erkan Musliu:


Komente 0