Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erkan Musliu - Tallava Reggaeton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ej nisja zemer me ritem tempo si ja nisi kenga trankila
hajde çoj durt lart te na luj ma hot ti je briliante i din kto stila

trrrr trankila
vetem ti e din zemer i din kto stila

ti je krejt surpriza
lady nga ibiza
si mos t'zan o shpirti jem
po bej analiza
kur po t'sho tuj kcye trupi si t'flakoet
behem akull me beso truni po m'bllokohet

ej nisja zemer me ritem tempo si ja nisi kenga trankila
hajde çoj durt lart te na luj ma hot ti je briliante i din kto stila

trrrr trankila
vetem ti e din zemer i din kto stila 2 her

ref.
Tash ja nisi tallava e po knoj per hater
me ket still o shprti jem ta bej 8 me 4
me ket ritem kallet krejt e behet sefaja
ta bej zemren veç per mu e ja nis sevdaja

ej nisja zemer ...

ref.
tash ja nisi tallava ...


Ky tekst u dërgua nga limi_77

Erkan Musliu - Tallava Reggaeton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tallava Reggaeton".
3. Video është e këngës "Tallava Reggaeton", por nuk këndohet nga Erkan Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erkan Musliu:


Komente 0