Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erkan Musliu - Çfare Dashnie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  11

Jam mundu ne qdo menyre
Jo ska efekt
Problemet me ty
Mterheqin si magnet
Veq te du te du shum
Se di qka boj une
Ti mos thuj qe mdon
Kur me dashje mnervozon
Pse pom ban problem
Pse pse ti mban problem
Pse ndarje lyp
Kur as ti nuk je qe mlen

REFF.2 qfar dashnije eshte kjo por
Qfar dashnije hajt thujem
Qfar dashnije eshte kjo
Sot shahem neser duhem

Sa e sa her tkam than
Shum je tu ngut
Para dite mshan
Masdite vjen tu lut
Veq te du te du shum
Se di qka boj une
Ti mos thuj qe mdon
Kur me dashje mnervozon
Pse pom ban problem
Pse pse ti mban problem
Pse ndarje lyp
Kur as ti nuk je qe mlen

Reff.2 qfar dashnije eshte kjo por
Qfar dashnije hajt thujem
Qfar dashnije eshte kjo
Sot shahem neser duhem


Ky tekst u dërgua nga Flamur

Erkan Musliu - Çfare Dashnie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çfare Dashnie".
3. Video është e këngës "Çfare Dashnie", por nuk këndohet nga Erkan Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erkan Musliu:


Komente 0