Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erland Sula - Hidhe Vallen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hidhe vallen pa pushim
Kemi dasem kemi gezim
Hidhe vallen moj shoqeri
Gezim i madh sot ne shtepi

REF.:
Gezimi behet ane e mban e
E bene nena me babane
Flaka te shkoj ne hava
Gezim me te madh nuk ka ne dyna
Hidhe vallen pa pushime
kemi dasem kemi gezim.

Hidhe vallen mos ta ndalim
Gezim i madh po martojme djal in
Po vjen nusja si hyni
Lume e lume e kemi ne shtepi

REF.:
Gezimi behet ane e mban e
E bene nena me babane
Flaka te shkoj ne hava
Gezim me te madh nuk ka ne dyna
Hidhe vallen pa pushime
kemi dasem kemi gezim.


Ky tekst u dërgua nga Erland SulaErland Sula
Publikimi: 29/11/2013
Festivali: Musical-Fest 2013


Erland Sula - Hidhe Vallen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hidhe Vallen".
3. Video është e këngës "Hidhe Vallen", por nuk këndohet nga Erland Sula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erland Sula:


Komente 0