Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erleta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
 • Emri i Vërtetë:
 • Erleta Halilaj
 • Vendlindja:
 • Drenas 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Erleta është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Edhe pse e re ne skenen muzikore ajo beri publikun per vete me zerin e saj mahnites. Erleta nuk do ju mungoj publikut dhe do te vazhdoj me projektet e saj shum shpejt. Erleta Halilaj eshte pjese e produksionit Frames dhe esht ber e njohur per publikun me performancen e saj ne gjirimet e vitit te ri 2016. Ajo ka debutuar ne skenen muzikore me kengen “Playa”. Më datë 16 Gusht 2017, Erleta publikon videoklipin "Me Tjetren". Në Shtator 2017, Er...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Laureta Hasani

Greta Azizi

Alba Ymerhalili

Endrita Kabashi

Alina Shku

Biondina Latifi

Donika Maqaj

Elsa Hoti

Valëza Zogaj

Verona Berisha

Tags: Erleta, Erleta Halilaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet