Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erlind Zeraliu - Dhimbja E Gëzimit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Po të kem pranë jam zot
Kur stë kam pranë jam lot
Statujë e gjallë as qesh as qan
Pa prekjen tënde unë jam

Ref.
Në sy mban zjarr e mall
Në flokë dëborë e shi
Zgjohesh e fle ti thellë
Në shpirtin tim
Unë jam tek ti e ti tek unë
Gëzim i dhimbjes ti je

Diellin mesnatës ti sjell
Dete qetësie në qiell
Dhe unë frymën e marr prej teje
Dhimbje gëzim gjithçka ti sjell

Ref.
Në sy mban zjarr e mall
Në flokë dëborë e shi
Zgjohesh e fle ti thellë në shpirtin tim
Unë jam tek ti e ti tek unë
Gëzim i dhimbjes ti je
Statujë e gjallë as qesh as qan
Pa prekjen tënde unë jam
Unë jam unë jam...


Erlind Zeraliu - Dhimbja E Gëzimit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhimbja E Gëzimit".
3. Video është e këngës "Dhimbja E Gëzimit", por nuk këndohet nga Erlind Zeraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erlind Zeraliu:


Komente 0