Live Video

Erlinda Balaj - Ne Bëjmë Party  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/04/2015

2015-04-22T18:17:50

Pjesëmarrëse në

Celësi Muzikor 9Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Bëjmë Party" kënduar nga Erlinda Balaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Erlinda Balaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Erlinda Balaj: