Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Erlini Dhe Ervini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Erlini Dhe Ervini është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 22 Shkurt 2014, Erlini Dhe Ervini publikojnë videoklipin "Sa Shum Ju Dua". Videoklipi u prodhua nga Redonpictures....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edona Dhe Arta

Ela Dhe Bora

Olta Dhe Elda Sadiku

Arrita Dhe Tuana Hoti

Arizana Dhe Adea Zekaj

Laura Dhe Bleona Hashani

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Havushe Dhe Andrin Salihi

Bora Dhe Zijush Elezi

Eduard Dhe Bleard

Tags: Erlini Dhe Ervini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet